Wprowadzenie do Mindfulness

Zapraszam Cię na warsztat wprowadzający do zmieniającego życie

podejścia opartego o uważność.

Czy to dla mnie?

Warsztat jest dla Ciebie, bo:

Wszystko Cię stresuje, a całe ciało boli. Nie umiesz odpocząć, bo ciągle masz coś do zrobienia. Myślisz sobie, że już nie możesz patrzeć na swoich klientów, bo nawet oni doprowadzają Cię do szału.

Szukasz sposobu, jak zmienić swoje życie, odnaleźć w nim czas dla siebie, zaznać równowagi i spokoju?

Często się martwisz, a po Twojej głowie snują się czarne scenariusze.
I to nie jest dla Ciebie nic nowego, że budzisz się w nocy i nie możesz zasnąć. Nawet zastanawiasz się, że chciałabyś mieć taki guzik i móc wyłączyć głowę i wreszcie spać spokojnie.

Łatwo się zamyślasz, tracisz kontakt z otoczeniem i wydaje się, że jesteś gdzieś daleko.
Trudno Ci się skupić na rozmowie, coś ciągle umyka Twojej uwadze. A przecież tak bardzo się starasz ze wszystkim nadążyć.

Masz wrażenie, że ktoś Cię wsadził na emocjonalny roller coaster i ciągle szukasz sposobu, jak sobie z tym radzić. Jak się dystansować. W sumie, to chciałabyś poczuć wreszcie, że masz kontrolę i to w Twoich rękach jest decyzja, czy chcesz siedzieć na tej karuzeli, czy chcesz z niej wreszcie zejść.

Ten wprowadzający do mindfulness warsztat pozwoli Ci zbliżyć się do wymarzonego stanu “świętego spokoju” chociaż na moment. Zobaczysz jak łatwo możesz pomóc sobie wyjść poza nurt niekończącej się rzeki myśli

Powiedz sobie „Sprawdzam!” i zapisz się już dziś!

Podczas warsztatu:

  • Dowiesz się, czym jest uważność, co na jej temat mówią badania naukowe. Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem i wyjaśnię, jak wspiera w zabieganym intensywnym życiu, w pracy.
  • Poznasz techniki uważności – poczujesz, sprawdzisz czym to jest i jak na Ciebie wpływa.
  • Uświadomisz sobie, że masz wpływ na swoje życie, że to Ty jesteś jedyną osobą, która może nadać mu najlepszy dla Ciebie kształt!

Kiedy – Gdzie – Za ile

10. czerwca 2024 poniedziałek

Godz. 19.00. – 21.00

On-Line MS Teams

Cena 160 zł

Zapisz się koniecznie już dzisiaj, jeśli tylko czujesz, że musisz się wreszcie wydostać z tego wiru myśli.