Zaufanie i wiara w człowieka stanowi fundament mojego podejścia do życia i do pracy oraz wspiera mnie w podejmowanych przeze mnie decyzjach.

Ponad 20 lat pracowałam w dużych, międzynarodowych organizacjach, zarządzałam zespołami, zajmowałam się doradztwem, budowaniem relacji i rozwojem biznesu. Jednocześnie wychowywałam córkę, budowałam partnerski związek, podróżowałam, rozwijałam kompetencje, realizowałam swoje ambicje. Wyczerpana pogonią za osiąganiem wyśrubowanych celów i stresem, rozczarowana ciągłym brakiem życiowej równowagi i towarzyszącym brakiem spełnienia, postanowiłam coś zrobić ze sobą i swoim życiem. I zrobiłam to!

Swój obecny rozwój zawdzięczam podjęciu nauczycielskiej ścieżki Mindfulness. Łączę moje doświadczenia z życia i pracy ze sztuką uważności (z ang. Mindfulness). Prowadzę kursy życia opartego na zasadach uważności bazujące na certyfikowanym programie Mindfulness Association UK.

Mindfulness pozwala mi być taką, jaka jestem. Dostrzegać w sobie to, co dobre, akceptować to, co trudne oraz zmieniać to co konieczne. Pomaga mi godnie i odważniej kroczyć przez życie, bezpiecznie ocierać się o jego „kanty”. Dzięki praktyce uważności z większym spokojem i otwartością przyjmuję to, co staje na mojej drodze, lepsze czy gorsze, przyjemne czy nieprzyjemne.

Uważność umożliwiła mi też otworzyć się na relacje z rodziną, przyjaciółmi a nawet z ludźmi, których spotykam po raz pierwszy. Pozwala mi doceniać te relacje i pielęgnować je z jeszcze większą uwagą.

Zmiany zaczynam od siebie!

Jeżeli zechcesz, to pomogę Ci rozwijać się w oparciu o uważność – prowadzić lepsze życie, pracować z satysfakcją, przygotować się na niespodziewane. 

Zapraszam na spotkania ze mną. Do zobaczenia! 😊

Ania Polak

.